مقررات داخلی کودکستان و پیش دبستانی دانشگاه شیراز

مقررات داخلی کودکستان و پیش دبستانی دانشگاه شیراز

نحوه ثبت نامه

ثبت نام کودکستان و پیش دبستانی دانشگاه شیراز در اردیبهشت ماه هر سال  انجام خواهد پذیرفت.جزئیات ثبت نام از طریق وب سایت اعلام می گردد. لازم به ذکر است کودکستان فقط یکبار در طول سال تحصیلی اقدام به ثبت نام می نماید.

والدین گرامی خواهشمندیم مطالب این صفحات را با دقت مطالعه فرمایید هر گونه بی توجهی موجب اخلال در کار مسؤولین کودکستان و در نهایت ایجاد مشکل برای فرزند شما خواهد بود.

برخی از مقررات داخلی کودکستان و پیش دبستانی دانشگاه شیراز در سال تحصیلی ۹۷– ۹۶

 

۱- لطفاً جهت تحویل گرفتن فرزند خود شخصاً مراجعه فرمایید در غیر این صورت فرد تحویل گیرنده را قبلاً به کودکستان معرفی نمایید. همچنین اگر در یک روز خاص غیر از والدین  فرد دیگری رفت و آمد وی را به عهده دارد پیغام را از طریق فرزندتان به کودکستان انتقال ندهید و شخصاً مسؤولین کودکستان را در جریان قرار دهید.

۲- چنانچه از سلامت کودک خود مطمئن نیستید از آوردن وی به کودکستان جداً خودداری نمایید. زیرا کودکستان از پذیرش کودکان بیمار معذور است.

۳- رعایت حجاب و اخلاق اسلامی به هنگام تحویل دادن و گرفتن کودک الزامی می­باشد.

۴- رأس ساعت تعیین شده در فرم ثبت نام فرزند خود را از کودکستان تحویل بگیرید.

شیفت صبح: ساعت ۱۲    ***      شیفت عصر: ساعت ۳۰/۳    (بعد از ساعت ذکر شده کودکستان مسؤولیتی در قبال فرزندتان نخواهد داشت).

۵- برروی کلیه وسایل فرزندتان ازجمله کیف، لیوان، ظرف تغذیه و حتی مدادها، نام و نام خانوادگی وی را برچسب زده و سپس چسب نواری بزنید.

۶- لیست وسایل مورد نیاز فرزندتان در کودکستان، قبل از شروع سال تحصیلی به اطلاع شما خواهد رسید، خواهشمند است وسایل مورد نیاز را تهیه کرده، برچسب بزنید و در هفته اول مهرماه به مربی کودک تحویل نمایید.

۷- از همراه کردن اسباب بازی و وسایل غیر ضروری با کودکان جداً خودداری کنید. (کودکستان مسؤولیتی در قبال سالم نگه داشته شدن اسباب بازی نمی­پذیرد).

۸- دادن جایزه قبل از هماهنگی با مربی کودک ممنوع می­باشد، در صورت لزوم مربی مربوط با شما تماس خواهد گرفت.

۹- از والدین محترم تقاضا می­شود حتماً یک دست لباس اضافی هر روز برای فرزندشان بگذارند به خصوص کسانی که کودک زیر ۴ سال دارند.

۱۰-  ورود به کلاس­ها، آشپزخانه و اتاق ناهارخوری ممنوع می­باشد و در مواقع ضروری با اجازه مسؤولین کودکستان خواهد بود، همچنین خواهشمند است از تردد بر روی کفپوش­های کودکستان با کفش خودداری نمایید.

۱۱- سعی شود کودکان در منزل صبحانه میل نمایند در غیر این صورت صبحانه آنان را به صورت ساندویچ تهیه نمایید چنان چه فرزندتان بعد از ساعت ۸:۱۵ به کودکستان می­آید به هیچ وجه برای وی صبحانه نگذارید.

۱۲- برای فرزند خود تغذیه کافی (نه زیاد و نه کم) بگذارید و از همراه کردن تغذیه­هایی که در دسترس همگان نیست خودداری نمایید.

۱۳- لطفاً میوه­ای را که هر روز برای فرزندتان می­گذارید پوست گرفته و در ظرف دربسته قرار دهید. بر روی ظرف میوه نام فرزندتان را بنویسید.

۱۴- از والدین گرامی درخواست می­شود از فرستادن غذاهایی که دارای باقلا می­باشد خودداری نمایند زیرا ممکن است کودکی مبتلا به بیماری فاویسم باشد.

۱۵- به اندازه نیاز فرزندتان برای وی ناهار بگذارید و غذایی که کودکتان دوست ندارد نگذارید.

۱۶- جهت حفظ سلامت و بهداشت کودکان، کودکستان از پذیرفتن غذا و دسر در ظرف های ۲ یا ۳ طبقه معذور است، چلو، خورشت و دسر کودکان می بایست هر کدام در ظروف جداگانه در دار به مسؤولین تحویل داده شود.

۱۷- از والدین محترمی که فرزندان خود را تا ساعت ۱۲ ظهر ثبت نام کرده­اند تقاضا می­شود برای فرزند خود ناهار نگذارند.

۱۸- بر اساس نیاز و حفظ آرامش کودکان، کلیه نونهالان رأس ساعت  ۱  بعدازظهر به اتاق خواب هدایت می­شوند چنان­چه کودک شما مایل به خوابیدن نیست خواهشمند است قبل از ساعت یادشده به دنبال وی بیایید در غیر این صورت جهت حفظ نظم کودکستان همکاری لازم را با پرسنل مربوط مبذول فرمایید.

۱۹- از والدین عزیز خواهشمندیم کودکان خود را با لباس و پوشش مناسب به کودکستان آورند خصوصاً از دختران عزیز خواهشمندیم از پوشیدن لباس­های بدون آستین یا دامن کوتاه خودداری نمایند، چنانچه از دامن استفاده می­شود همراه با جوراب شلواری باشد و دخترانی که در کودکستـان می خوابند حتماً از شلوار استفاده نمایند.

۲۰- کودکستان هیچ گونه مسؤولیتی در قبال اشیاء قیمتی و زیور آلات طلا به عهده ندارد، خواهشمند است فرزند خود را از پوشیدن این­گونه اشیاء در محیط کودکستان منع کنید.

۲۱- چنانچه به دلایلی فرزند شما در طول سال نتوانست به کودکستان بیاید حضور مجدد وی در کودکستان منوط به داشتن جای خالی و ثبت نام مجدد است.

۲۲- برنامه آموزشی کودکستان از ساعت ۸:۱۵ تا ۱۱:۴۵ می­باشد خواهشمند است کودک خود را قبل از ساعت ۸:۱۵ به کودکستان فرستاده و بعد از ساعت ۱۱:۴۵ به دنبال وی بیایید. (به­خصوص کودکان مقاطع آمادگی).

۲۳- از آن جا که آموزش پیش دبستان از اهمیت وی‍ژه­ای برخوردار است از کودکان (به خصوص مقاطع آمادگی) تقاضا می­شود بی­جهت غیبت ننمایند و حداکثر تا ساعت ۸:۱۵ صبح در کودکستان حضور یابند. تذکرمهم: چنانچه کودکان مقاطع آمادگی بیش از ۱۰ روز غیبت داشته باشند کارت فارغ التحصیلی به آنان داده نمی­شود.

۲۴- به منظور هماهنگی با ساعت کار دانشگاه شیراز، کودکستان در روزهای پنج شنبه تعطیل است.

۲۵- چون بسیاری از کفش­های کودکان شبیه به هم می­باشند از والدین عزیز مصرانه درخواست می­شود روی کفش فرزند خود نام وی را بنویسید و از پوشاندن کفش بنددار به پای کودکان جداً خودداری نمایید.

۲۶- از آن­جا که کودکستان در سال تحصیلی جهت کودکان جشن تولد همگانی برگزار می­نماید لذا در طول سال از برگزاری جشن تولد اختصاصی ممانعت به عمل می­آید.

۲۷- در هنگام صبح فرزندانتان را شخصاً به مسؤولین تحویل دهید و آن­ها را در کوچه و یا محوطه کودکستان رها نسازید.

۲۸- جهت حفظ سلامت کودکان تقاضا می­شود از پارک کردن اتومبیل خود در وسط کوچه، جلو در و تا انتهای کوچه بن­بست کودکستان خودداری فرمایید. از والدین گرامی تقاضا می­شود مراعات جای پارک خودرو سرویس­های کودکستان که ایاب و ذهاب کودکان را به عهده دارند، بنمایند.

۲۹- وقوع حادثه اجتناب­ناپذیر است کلیه پرسنل کودکستان تلاش و کوشش خود را برای سلامتی فرزند شما به کار می­برند، لذا تقاضا می­شود در صورت وقوع حادثه با پرسنل کودکستان همکاری نمایید.

۳۰- شروع نوشتن تکالیف شب در کلاس­های آمادگی پیش نیازهایی از قبیل درک مفاهیم کوتاه و بلند، بالا و پایین، راست و چپ، زیر و رو و همچنین تقویت و مهارت انگشتان را می­طلبد. بنابراین آموزش نوشتن تکالیف شب از نیمه آبان ماه انجام می­گیرد از والدین گرامی خواهشمندیم با مربیان کودکستان همکاری لازم را مبذول دارند.

۳۱- والدین گرامی می­توانند در مواقع ضروری از طریق تلفن­های مستقیم ۳۲۲۵۴۴۲۴ و ۳۲۲۵۳۹۳۸ و ۳۶۱۳۳۳۱۴  و تلفن خط دانشگاه داخلی ۳۳۱۴ با کودکستان تماس حاصل نمایند. از والدین گرامی خواهشمندیم جهت احوالپرسی و آگاه شدن از وضعیت فرزندشان (جز در موارد ضروری) تلفن کودکستان را اشغال نفرمایند.

۳۲- هنگامی که کودکستان به مناسبت­های مختلف از کودکان عکس می­گیرد از آرایش و گریم دختران جداً خودداری فرمایید.

۳۳- به منظور آگاهی از وضعیت فرزندتان تقاضا می­شود در طول سال تحصیلی با مربی مربوط در تماس باشید و در برنامه­هایی که از طرف کودکستان ترتیب داده می­شود شرکت نموده و به گزارش­های کتبی از جمله برنامه­های آموزشی که خدمتتان ارسال می­شود توجه کافی را مبذول فرمایید. ساعاتی را که والدین می­توانند با مربی یا سایر پرسنل کودکستان در تماس باشند ۱۲:۳۰ تا ۱ بعدازظهر می­باشد. خواهشمند است در زمان اجرای برنامه آموزشی با مربی کلاس ملاقات ننمایید و بدون اجازه وارد کلاس نشوید. از تماس با تلفن همراه مربیان از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۲:۳۰ جدا خودداری فرمایید. مربیان شماره موبایل خود را در اختیار شما قرار می­دهند، لطفاً در صورت نیاز بین ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳ با آنان تماس بگیرید.

۳۴- از والدین کودکان کلاس­های آمادگی خواهشمندیم اولین روز شروع سال تحصیلی محل دستشویی را به کودک خود نشان داده تا در روز اول دچار مشکل نگردند.

۳۵- چنان­چه کودک شما به عمد یا به سهو چیزی را از کودکستان به منزل ببرد حتی اگر شیء بی ارزشی باشد فردای آن روز کودک خود را راهنمایی فرمایید تا شخصا وسیله را به مربی خود تحویل دهد. به این رفتار عنوان دزدی ندهید ،لازم به ذکر است که کودکان مفهوم دزدی را درک نمی­کنند خواهشمند است در این رابطه فشار زیاد به کودک خود وارد ننمایید.

۳۶- از والدین گرامی که در زمان های مختلف نیاز به مشاوره در زمینه آموزشی و تربیتی دارند تقاضا می­شود برای مراجعه از قبل، با مسؤولین کودکستان هماهنگ نمایند. مشاور کودکستان مسؤولیت­های دیگری نیز دارند، لذا خواهشمند است صرفاً در ساعت مشاوره با ایشان ارتباط حاصل نمایید.

۳۷- کودکستان همواره در جهت ارائه سرویس رفت و آمد به کودکان حداکثر تلاش خود را انجام داده و رانندگانی را که صلاحیت اخلاقی دارند به شما معرفی می کند. پس از تعیین مسیر، راننده سرویس فرزندتان با شما تماس خواهد گرفت.

۳۸- چنان چه وسیله ای از کودکان جا مانده باشد حداکثر تا یک ماه نگهداری می­شود خواهشمند است پیگیری لازم را مبذول فرمایید.

۳۹- از والدین گرامی خواهشمندیم چنان­چه فرزند پسر دارند، موی وی را کوتاه نمایند و از بلند نگاه داشتن موی پسر خود جدا خودداری فرمایند.

۴۰- خواهشمند است زمانی که به دنبال فرزند خود می آیید وقت خود را در حیاط کودکستان سپری ننمایید ، چون حضور والدین در کار پرسنل کودکستان اخلال ایجاد می نماید. از آن جا که وقت  بازی کودکان در حیاط از ساعت ۱۱:۳۰-۹ می­باشد، از بازی کردن کودک خود بعد از این ساعت جداً خودداری فرمایید. زیرا بی توجهی و گفتگوی برخی از والدین  و رها کردن کودکان در حیاط خصوصاً در ساعات پر تردد خطراتی را برای کودکان به وجود آورده است.

۴۱- از آن­جا که رسالت و وظیفه این مجموعه آموزش، رسیدگی  و حفظ آرامش و سلامت کودکان می­باشد، خواهشمند است مشکلات و دعاوی خانوادگی خود را در این محیط مطرح ننمایید. اولیاء کودکستان مسؤولیتی  برای حل دعاوی خانوادگی نخواهند داشت. لطفاً به مراجع ذیصلاح مراجعه فرمایید.

 

 

     * چنان چه مسوولین کودکستان ،در طول سال تحصیلی عدم تعادلی در زمینه رفتاری یا یادگیری در کودک مشاهده نمایند ، از والدین آنان جهت مشاوره و رفع

       مشکلات فرزندشان دعوت به عمل می آورند. لذا ، کودکستان از پذیرفتن فرزندان والدینی که پس از جلسه مشاوره و ارائه راهکارهای علمی و سازنده ، در زمینه

       رفع مشکلات فرزندشان با کودکستان همکاری ننمایند و تغییری در رفتار فرزندشان مشاهده نشود، معذور است.

هدف مدیریت کودکستان ارائه خدمات بهتر به فرزندان شما می باشد بنابراین انتظار هیأت مدیره و کارکنان این است که با رعایت مقررات موجبات ایجاد نظم و انضباط را در این محیط فراهم آورید.

کودکستان و پیش دبستانی دانشگاه شیراز

لیست وسایل مورد نیاز

جهت استفاده در کودکستان و پیش دبستانی دانشگاه شیراز

گروه سنی: ۴-۳ سال

سال تحصیلی ۹۷-۹۶

 

خواهشمند است این وسایل را از نوشت افزارفروشی های معتبر تهیه فرموده و در هفته اول مهرماه به مربی کلاس تحویل فرمایید.

 

 

مدادرنگی ۱۲ رنگ از نوع مرغوب استدلر یا فابرکاستل

پاستل روغنی از نوع مرغوب ترجیحاً مارک chiki-chiki

ماژیک ۱۲ رنگ از نوع مرغوب ترجیحاً مارک فابرکاستل     یا     pentel-Dessinalo

ماژیک وایت برد نوک گرد  به رنگ دلخواه

جامدادی زیپ­دار ۳ جیب بزرگ (جهت مدادرنگی و ماژیک)

خمیر بازی سطلی بزرگ (درسطل به راحتی بسته شود)

برچسب (جهت چسباندن نام کودکان روی وسایل توسط والدین)

کتاب داستان مناسب

دستمال کاغذی ۲۰۰ برگی

خط­­ کش ژله­ای ۲۰ سانتی شابلون­دار (بسته­های ۲تایی)

۱ بسته

۱ بسته

۱ بسته

 

۲ عدد

۱ عدد

۱ سطل

۵۰ عدد

 

۱ عدد

۲ جعبه

۱ عدد

دفتر نقاشی کوچک ۴۰ برگ (فنری)

چسب استوانه ای رازی (ماتیکی)

چسب رازی تیوپی کوچک

کیف مدرسه­ای به نحوی که گنجایش تغذیه، کتاب داستان، لباس اضافه  و … را داشته باشد.

(سایز کیف ترجیحاً: طول وعرض ۴۵×  ۳۰)

لیوان آب خوری در دار

شانه

دمپایی*

بلوز و شلوار سفید (ژیمناستیک) *

قیچی فلزی کوچک

 

۱ جلد

۱ عدد

۱ عدد

۱ عدد

 

 

۱ عدد

۱ عدد

۱ جفت

یک دست

۱ عدد

یک جفت دمپایی مخصوص برای استفاده کودک در محیط کودکستان ( لطفا نام کودک را با نشان ویژه ای که برای فرزندتان قابل شناسایی باشد بر روی دمپایی وی یادداشت نمایید به نحوی که تا پایان سال تحصیلی با دمپایی دیگر کودکان عوض نشود).

یک دست بلوز و شلوار سفید ساده ( برای ورزش ژیمناستیک) از فروشگاه های لوازم ورزشی تهیه نمایید و بر طبق برنامه در روزهایی که فرزندتان کلاس ژیمناستیک دارد استفاده نماید.(لطفا برای دختران از مایو استفاده ننمایید زیرا به راحتی قادر به استفاده از آن نیستند).

 

“تذکرات مهم”

۱- لطفاً شانه و لیوان آب­خوری را هر روز در کیف کودک خود بگذارید.

۲- نام و نام خانوادگی فرزندتان در اوایل سال تحصیلی با برچسب و آرم ویژه­ای بر روی کیف، ظرف ناهارخوری، کاور و… کودک  نصب می­شود، لطفاً در حفظ برچسب­ها کوشا باشید و (کیف و ظرف ناهار کودک را عوض نکنید) تا از گم و عوض شدن آن جلوگیری شود.

۳- تعدادی برچسب ساده تهیه نموده، نام و نام خانوادگی فرزند تان را بر روی برچسب­ها بنویسید و روی کلیه وسایل از جمله مدادها، ماژیک­ها، پاستل­ها، لیوان و ظروف تغذیه نصب نمایید. جهت جدا نشدن برچسب­ها روی آن­ها چسب نواری بزنید.

۴- خواهشمند است تمام وسایل را یک­جا و کامل در هفته اول ورود فرزندتان به مربی کلاس تحویل فرمایید.

یادآوری می شود وسایل اضافی فرزندتان که مصرفی نباشد در پایان دوره آموزشی به شما عودت داده می­شود.

 

لیست وسایل مورد نیاز

جهت استفاده در کودکستان و پیش دبستانی دانشگاه شیراز

گروه سنی: ۵-۴ سال

سال تحصیلی ۹۷-۹۶

  

خواهشمند است این وسایل را از نوشت افزارفروشی های معتبر تهیه فرموده و در هفته اول مهرماه به مربی کلاس تحویل فرمایید.

مدادرنگی ۱۲ رنگ از نوع مرغوب استدلر یا فابرکاستل

پاستل روغنی از نوع مرغوب ترجیحاً مارک chiki-chiki

ماژیک ۱۲ رنگ از نوع مرغوب ترجیحاً مارک فابرکاستل     یا     pentel-Dessinalo

مداد تراش فلزی مخزن­دارفابرکاستل یا استدلر

مداد پاک کن

ماژیک وایت برد نوک گرد  به رنگ دلخواه

جامدادی زیپ­دار بزرگ (جهت مدادرنگی و ماژیک)

خمیر بازی سطلی بزرگ (درسطل به راحتی بسته شود)

برچسب (جهت چسباندن نام کودکان روی وسایل توسط والدین)

کتاب داستان مناسب

قیچی کوچک فلزی

ماژیک Highlight سبز- زرد

۱بسته

۱بسته

۱بسته

 

۱ عدد

۱ عدد

۱ عدد

۲عدد

۱سطل

۵۰ عدد

 

۱عدد

۱ عدد

۲ عدد

دستمال کاغذی ۲۰۰ برگی

دفتر نقاشی کوچک ۴۰ برگ (فنری)

خط­­ کش ژله­ای ۲۰ سانتی شابلون­دار (بسته­های ۲تایی)

چسب رازی تیوپی کوچک

چسب استوانه ای رازی (ماتیکی)

کیف مدرسه­ای به نحوی که گنجایش تغذیه، کتاب داستان، لباس اضافه  و … را داشته باشد.

(سایز کیف ترجیحا : طول وعرض ۴۵×  ۳۰)

لیوان آب خوری در دار

شانه

دم پایی *

بلوز و شلوار سفید (ژیمناستیک) *

 

۲ جعبه

۱جلد

۱عدد

۱عدد

۱ عدد

۱ عدد

 

 

۱ عدد

۱ عدد

۱ جفت

یک دست

 
□ یک جفت دمپایی مخصوص برای استفاده کودک در محیط کودکستان ( لطفا نام کودک را با نشان ویژه­ای که برای فرزندتان قابل شناسایی باشد بر روی دمپایی وی یادداشت فرمایید به نحوی که تا پایان سال تحصیلی با دمپایی دیگر کودکان عوض نشود).

□ 

یک دست بلوز و شلوار سفید ساده و راحت (برای ورزش ژیمناستیک) از فروشگاه­های لوازم ورزشی تهیه نماییـد و طبق برنامه در روزهایی کـــه فرزندتان کلاس ژیمناستیک دارد  استفاده نماید. (لطفاً برای دختران از مایو  استفاده ننمایید زیرا به راحتی قادر به استفاده از آن نیستند).

“تذکرات مهم”

  • لطفاً شانه و لیوان آب­خوری را هر روز در کیف کودک خود بگذارید.
  • نام و نام خانوادگی فرزندتان در اوایل سال تحصیلی با برچسب و آرم ویژه­ای بر روی کیف، ظرف ناهارخوری، کاور و … کودک نصب می­شود، لطفاً در حفظ برچسب­ها کوشا باشید و (کیف و ظرف نهار کودک را عوض نکنید) تا از گم  و عوض شدن آن جلوگیری شود.
  • تعدادی برچسب ساده تهیه نموده، نام و نام خانوادگی فرزند تان را بر روی برچسب ها بنویسید و روی کلیه وسایل از جمله مدادها، ماژیک­ها، پاستل­ها ، لیوان و ظروف تغذیه نصب نمایید. جهت جدا نشدن برچسب ها روی آن ها چسب نواری بزنید.
  • خواهشمند است تمام وسایل را یک جا و کامل در هفته اول ورود فرزندتان به مربی کلاس تحویل فرمایید.

یادآوری می­شود وسایل اضافی فرزندتان که مصرفی نباشد در پایان دوره آموزشی به شما عودت داده می­شود.

 

لیست وسایل مورد نیاز

جهت استفاده در کودکستان و پیش دبستانی دانشگاه شیراز

گروه سنی: آمادگی

سال تحصیلی ۹۷-۹۶

   

خواهشمند است این وسایل را از نوشت افزارفروشی های معتبر تهیه فرموده و در هفته اول مهرماه به مربی کلاس تحویل فرمایید.

مدادرنگی ۱۸ رنگ از نوع مرغوب استدلر یا فابرکاستل

پاستل روغنی از نوع مرغوب ترجیحاً مارک chiki-chiki

ماژیک ۱۲ رنگ از نوع مرغوب ترجیحاً مارک فابرکاستل     یا     pentel-Dessinalo

مداد سیاه

مداد قرمز

مداد تراش فلزی مخزن­دارفابرکاستل یا استدلر

مداد پاک کن

ماژیک وایت برد نوک گرد  به رنگ دلخواه

جامدادی زیپ دار بزرگ (جهت مدادرنگی و ماژیک)

خمیر بازی سطلی بزرگ (درسطل به راحتی بسته شود)

برچسب (جهت چسباندن نام کودکان روی وسایل توسط والدین)

قیچی کوچک فلزی

دستمال کاغذی ۲۰۰ برگی

۱بسته

۱بسته

۲بسته

 

۱ عدد

۱ عدد

۱ عدد

۱ عدد

۱ عدد

۲ عدد

۱سطل

۵۰ عدد

 

۱ عدد

۲ جعبه

 

دفتر نقاشی کوچک  مرغوب (فنری)

دفتر خط­دار چهل برگ

خط­­­کش ژله­ای ۲۰ سانتی شابلون­دار (بسته­های ۲تایی)

چسب استوانه­ای رازی (ماتیکی)

ماژیک Highlight در دو رنگ

کیف مدرسه­ای به نحوی که گنجایش تغذیه، کتاب داستان، دفتر مشق و وسایل یاد شده را داشته باشد.

(سایز کیف ترجیحا : طول ۴۵ و عرض ۳۰ سانتی متر، حتی­الامکان کیف سنگین و چرخ­دار نباشد).

قمقمه آب­خوری کودک  (با در پیچ محکم)

شانه

دم پایی *

بلوز و شلوار سفید (ژیمناستیک) *

 

۲جلد

۱جلد

۱عدد

۲عدد

۲عدد

۱ عدد

 

 

 

۱ عدد

۱ عدد

۱ جفت

یک دست

 

 

 

یک جفت دمپایی مخصوص برای استفاده کودک در محیط کودکستان ( لطفا نام کودک را با نشان ویژه ای که برای فرزندتان قابل شناسایی باشد بر روی دمپایی وی یادداشت نمایید به نحوی که تا پایان سال تحصیلی با دمپایی دیگر کودکان عوض نشود).

یک دست بلوز و شلوار سفید ساده ( برای ورزش ژیمناستیک) از فروشگاه های لوازم ورزشی تهیه نمایید و بر طبق برنامه در روزهایی که فرزندتان کلاس ژیمناستیک دارد استفاده نماید.(لطفا برای دختران از مایو استفاده ننمایید زیرا به راحتی قادر به استفاده از آن نیستند).

“تذکرات مهم”

  • لطفاً شانه و لیوان در دار را هر روز در کیف کودک خود بگذارید.
  • نام و نام خانوادگی فرزندتان در اوایل سال تحصیلی با برچسب و آرم ویژه ای بر روی کیف وی نصب می شود، لطفا در حفظ برچسب کوشا باشید و کیف را عوض نکنید تا از گم شدن آن جلوگیری شود.
  • تعدادی برچسب تهیه نموده ،نام و نام خانوادگی فرزندتان را بر روی برچسب ها بنویسید و روی کلیه وسایل از جمله مدادها،ماژیک ها،پاستل ها ، لیوان و ظروف تغذیه نصب نمایید.جهت جدا نشدن برچسب ها روی آن ها چسب نواری بزنید.
  • خواهشمند است تمام وسایل را یک جا و کامل در هفته اول ورود فرزندتان به مربی کلاس تحویل فرمایید.

یادآوری می شود وسایل اضافی فرزندتان که مصرفی نباشد در پایان دوره آموزشی به شما عودت داده می شود.
 

The common core began as a buyessayonline.ninja state-driven effort, spearheaded by the national governors association and the council of chief state school officers